Start nieuwe schooljaar

Voor het seizoen 2018 – 2019 liggen de aanmeldingsformulieren klaar. Wij verzoeken leerlingen die komend schooljaar les willen blijven volgen voor vrijdag 7 september een ingevuld aanmeldingsformulier in te leveren. Dit kan per post naar: Postbus 164, 7580 AD Losser of per mail naar . Het aanmeldingsformulier mag ook ingeleverd worden bij de eigen docent of op de muziekschool. Vanaf het schooljaar 2018-2019 geldt dat de leerling wordt opgegeven tot wederopzegging. De opzegtermijn is één maand. Voor meer informatie verwijzen we naar de algemene voorwaarden die op deze site vermeld staan.

De lessen starten in de week van 10 september, de docent kan hier van afwijken. Hij of zij maakt hierover zelf een afspraak met jullie.

Ons team wenst jullie een hele fijne zomer, tot in het nieuwe schooljaar!

Hieronder vind je het inschrijfformulier om te downloaden, in te vullen en op te sturen, of je kunt digitaal inschrijven.